МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Новини

Успішний розвиток Національної поліції України, як нової правоохоронної інституції, безпосередньо пов’язаний із новим баченням системи підготовки поліцейських та розробкою нових стандартів якості підготовки майбутніх кадрів.

Цього року в Україні вдесяте пройде Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Не обмине він і навчальні заклади м. Рівного, адже підростаючому поколінню необхідно показати важливість правової освіти, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

До Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України із заявою на проведення криміналістичного дослідження  надійшов автомобіль Mazda 323 реєстраційний номер ВC****ВМ зеленого кольору, яким керував житель м. Дубно громадянин Д.

Незабаром в Україні може з’явитися новий трудовий кодекс, який у багатьох положеннях замінить Кодекс законів про працю (КЗпП). Нові норми, зокрема, жорсткіше регулюватимуть стосунки роботодавця і працівника та конфлікти між ними.

Основне завдання фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області - запобігти придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) або двигуна, чи з підробленими реєстраційними документами.

Щодня та, особливо, напередодні свят, поліція попереджає громадян, що їдучи на відпочинок, до родичів чи просто залишаючи оселю – не слід забувати, адже цей період є найсприятливішим часом для квартирних злодіїв, і цілісність майна залежить, у першу чергу, від самих громадян, їх обережності та уважності.