МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Новини

Рівненський НДЕКЦ МВС продовжує співпрацю з Державною установою «Рівненська академія патрульної поліції». 12 квітня відбулась чергова зустріч майбутніх поліцейських з судовими експертами сектору дослідження зброї, балістичного обліку і групи технічного дослідження документів та обліку. Досвідчені судові експерти під час зустрічі розповіли про діяльність Експертної служби, що сприяло глибшому розумінню специфіки роботи та дало можливість зрозуміти з чим вони матимуть справу в подальшому.

В рамках співпраці між Рівненським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Національним університетом водного господарства та природокористування 12 квітня 2021 року судовими експертами сектору автотехнічних досліджень було проведено науково-практичний семінар з викладачами кафедри автомобілів та автомобільного господарства і студентами 3-4 курсу інституту Національного університету водного господарства та природокористування за темою «Автотехнічна експертиза».

Ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області, аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.

Всім відомо, що кількість дорожньо-транспортних пригод з року в рік зростає шаленими темпами. Зіткнення, перекидання, наїзди… Однією із таких пригод, кількість яких різко збільшилась, являється наїзд автомобіля на пішохода заднім ходом. Здавалось би, що тут складного, крути головою на всі 360 градусів і все буде добре! Та, виявляється, не все так просто.

Вкотре до нас завітали слухачі Рівненської академії патрульної поліції.
Основною місією патрульного поліцейського є  безпека громадян.
Нам приємно, що робота судових експертів є тою професією, яка цікавить колег.

Всі знають, що судові експерти мають спеціальні знання, які вони використовують під час проведення судових експертиз. Окрім цього наявний значний практичний досвід, що накопичувався роками і який  суттєво доповнює теоретичні знання.

Давайте поговоримо про безпеку під час поїздок в автомобілі, а конкретно – про паски або, як їх ще називають, ремені безпеки і про наше до них ставлення.
У 1959 році інженер з безпеки шведської автомобільної компанії Volvo – Нільс Болін, що раніше працював в авіапромисловості, запатентував триточковий ремінь безпеки.

Зручні обвіси, планки, складні приклади, різноманітні кришки ствольної коробки і це ще не весь перелік елементів тюнінгу зброї. Власники мисливської зброї  прагнуть, щоб їхня зброя стала зручнішою, більш ергономічною і більш сучасною.
Термін «tuning» походить з Англії та в перекладі означає налаштування чи регулювання, а щодо зброї - це покращення та комфортність заводських деталей.

Успіх будь-якої роботи - це співпраця і спільні зусилля. Отож в рамках  плідної співпраці між Рівненським НДЕКЦ МВС та Державною установою «Рівненська академія патрульної поліції» судові експерти сектору криміналістичнoго дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують 22 березня завітали до майбутніх поліцейських  та поділилися своїм  професійним досвідом.

Візитом до опорного закладу «Малошпаківський ліцей Дядьковицької сільської ради Рівненського району Рівненської області» поновлено практику проведення судовими експертами Рівненського НДЕКЦ МВС виїзних занять. Цього разу зустріч відбулася з учнями 9-10 класів.

Студенти навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування завітали на екскурсію до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Мали унікальну нагоду познайомитися з діяльністю Експертної служби, з її історією, розвитком та ознайомились з роботою судових експертів за напрямками дактилоскопічних, балістичних, вибухотехнічних, комп’ютерно-технічних, фізико-хімічних та біологічних досліджень.

Головне завдання фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України, які дислокуються в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області – не допустити придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) або двигуна, чи з підробленими реєстраційними документами.