МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

З метою сприяння розвитку та популяризації фізичної культури і спорту, а також зміцнення фізичної загартованості, збереження трудової активності працівників за дорученням начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області 12-13 вересня 2019 року розпочалася щорічна першість ГУНП в Рівненській області з міні-футболу. Не лишилась осторонь даного турніру футбольна команда колективу Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Відповідно до розподілених зон команда Рівненського НДЕКЦ МВС України разом з командами Острозького відділу поліції, Корецького відділення поліції, Управління захисту економіки та Роти поліції особливого призначення прийняли участь в відбірковому етапі, що пройшов в історичному та культурному серці Рівненщини  ̶  м. Острог.
У ході напруженої боротьби команда експертів здобула перемоги у всіх матчах і одноосібно зайнявши перше місце пройшла до фінальної частини першості. Усі учасники продемонстрували дружність та взаємоповагу один до одного. Бажаємо й надалі нашому колективу здобуття позитивних результатів на радість собі та вболівальникам.
Дякуємо керівництву ГУНП в Рівненській області за високий рівень організації змагань та за приємні спогади, що на довго залишаться у пам’яті учасників.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України