МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

В період з 11 по 13 вересня 2019 року в м.Чернігові на базі Чернігівського НДЕКЦ МВС відбулась семінар-нарада фахівців Експертної служби МВС України «Актуальні питання комп’ютерно-технічної експертизи», в якій прийняв участь завідувач сектору комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.


В ході заходу учасники мали можливість поділитися позитивним досвідом, думками та практичними напрацюваннями у презентаціях фахівців у сфері інформаційних технологій, щодо дослідження інформаційного вмісту цифрових носіїв інформації, шкідливого програмного забезпечення, програмного шифрування даних, аналізу файлових систем, програмних продуктів, мобільних пристроїв, комп’ютерних систем, спеціальних програмно-апаратних комплексів та інших проблемних питань, які виникають під час виконання комп’ютерно-технічної експертизи.


Під час проведення семінар-наради його учасники цікавилися поточною практикою виступаючих, актуальними підходами до практичного вирішення проблемних питань щодо розвитку комп’ютерно-технічної експертизи.
Практична робота була достатньо конструктивною, пізнавальною та корисною, учасники активно долучалися до дискусії в обговоренні кожної теми, конспектували та ділилися власним досвідом.


За результатами проведеної роботи було підведено підсумки, в ході яких дійшли до певних висновків, рекомендацій, які в подальшому допоможуть вдосконалити підходи та методи досліджень в проведенні судової комп’ютерно-технічної експертизи.


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України