МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

16.09.2019 року на прохання військової прокуратури Рівненського гарнізону, експертами Рівненського НДЕКЦ МВС України організовано та проведено практичний семінар-тренінг щодо особливостей проведення огляду місця ДТП, фіксації слідової інформації на місці пригоди та складання схеми місця ДТП.
Мета проведення заходу – набуття практичних навиків при проведенні оглядів місць дорожньо-транспортних пригод, при виявленні і фіксації слідової інформації, оформленні протоколу огляду місця ДТП та складанні схеми до нього.
Семінар розпочато з визначення основних видів дорожньо-транспортних пригод, особливостей кожної з пригод та правил безпеки при оформленні ДТП. В подальшому практична частина семінару-тренінгу включала в себе моделювання експертами двох ситуацій: особливості ДТП пов’язаних з зіткненням транспортних засобів та модель дорожньо-транспортної пригоди – наїзд автомобіля на велосипедиста. Завданнями працівників військової прокуратури були виявлення і фіксація слідової інформації на місці змодельованої пригоди та складання схеми.
Експерти сектору автотехнічних досліджень звернули увагу працівників військової прокуратури на особливості виявлення, ідентифікації, розмежування та фіксації слідів на місці скоєння ДТП. Зроблено акцент на правильному проведенні замірів, особливостей слідів та графічному відображенні інформації в схемі до протоколу. В ході семінару працівники військової прокуратури задавали безліч питань, які виникають при оформленні дорожньо-транспортних пригод, на які експерти давали чіткі, фахові відповіді.
Проведення спільних навчань експертів та працівників військової прокурати Рівненського гарнізону покращує співпрацю між підрозділами, сприяє підвищенню кваліфікації працівників, позитивно впливає на якість матеріалів, які надходять на експертизи до Рівненського НДЕКЦ МВС України, що в свою чергу, допомагає встановити в справі найцінніше – істину.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України