МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Уже в котрий раз, двері Рівненського НДЕКЦ МВС України гостинно відкриваються для юних відвідувачів, які з цікавістю та деякою невпевненістю переступають наш поріг. Адже молодому поколінню притаманно пізнавати щось нове. 19 вересня 2019 року до нашого закладу завітали вихованці навчально-виховного комплексу «школи-гімназії» смт. Зорі Рівненського району Рівненської області.

Заступник директора центру В’ячеслав Вішняков ознайомив учнів зі структурою центру та розповів про особливість професії експерта. Далі відвідувачів гостинно приймали фахівці котрі працюють з відбитками пальців рук та безпосередньо займаються розкриттям злочинів по цьому напрямку. Школярі були приємно вражені побаченим та охоче брали участь у практичних навичках котрі продемонстрували Юзик Вікторія та Сергій Товстюк.
Зброя завжди зацікавлює «юних дослідників», а так як розповідає про неї завідувач сектору Печорін Павло, для дітей це захопливо, повчально і наочно.


Відвідавши сектор біологічних досліджень та познайомившись із роботою експертів біологів дітвора зрозуміла про дослідження пов’язані з біологічними слідами людини. Ігор Кондратюк стисло та зрозуміло охарактеризував нюанси цієї важливої роботи.


У відділі дослідження матеріалів речовин та виробів екскурсія побачила новітню і сучасну апаратуру та специфіку дослідження котрі поєднують у собі експерти хіміки та потужні машини-хроматографи. Василь Соловйов познайомив учнів з напрямками досліджень та розповів про хімію із сторони науковця дослідника.


Проте захват та цікавість у юнаків та дівчат були у секторі вибухотехнічних досліджень. Як поводитися, та що не слід чіпати і робити у випадках з небезпечними пристроями та речовинами Віктор Алексейчук детально наголосив у своїй розповіді. Загалом настрій і бурхливі емоції дітей після пізнавальної екскурсії будуть приємним спогадом як для них, так і для експертів котрі познайомили їх із своєю неординарною, загадковою проте надзвичайно корисною роботою.Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України