МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Стало доброю традицією співпрацювати з навчальними закладами, які готують спеціалістів в галузі правознавства, а саме з Рівненським економіко-правовим ліцеєм. 20 вересня 2019 року ліцеїстів та керівництво РЕПЛу гостинно приймали у себе судові експерти нашого Центру.
Ліцеїсти отримали унікальну нагоду познайомимося з Експертною службою, поспілкуватися зі справжніми професіоналами своєї справи, дізнатись про діяльність криміналістичної, фізико-хімічної, вибухотехнічної та біологічної, компютерно-технічної лабораторій, де обґрунтовано збирається доказова база досудового розслідування.
Традиційно, молоді було цікаво дізнатися про сліди рук та можливості їх виявлення, а також про властивості папілярних узорів.
Експерти-вибухотехніки ознайомили молодь з основними правилами поведінки при виявленні вибухотехнічних предметів.


Під час проведення екскурсії молоді продемонстровано інфомаційно-довідкову колекцію вогнепальної та холодної зброї, а також роз’яснені правові аспекти володіння, зберігання зброї бойових припасів, наслідки необережного поводження з ними.


У відділі дослідження матеріалів,речовин та виробів Центру екскурсанти ознайомилися з особливостями проведення експертизи наркотичних, психотропних речовин та їх аналогів,прекурсорів,спиртовмісних та паливно-мастильних рідин. Враховуючи актуальність заходів щодо профілактики наркоманії серед молоді, проведено профілактичну бесіду про небезпечність та негативні наслідки вживання наркотичних речовин.
Експерти сектору біологічних досліджень та обліку екскурсанти отримали інформацію про методи встановлення наявності біологічного матеріалу, можливості походження біологічних слідів від конкретної особи.
Під час екскурсії юнаки та дівчата дізналися, з якою метою проводиться судова комп’ютерно-технічна експертиза, про її основні завдання та коло вирішуваних питань.


Кожен з гостей мав змогу поспілкуватися з експертами та отримати відповіді на поставленні запитання, а їх було безліч.
Екскурсія пройшла в теплій дружній атмосфері. Діти щиро подякували судовим експертам за цікаву інформацію та побажали успіхів, наснаги у роботі. А ми, судові експерти, сподіваємось, що дана екскурсія допоможе ліцеїстам визначитись з майбутньою професією.Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України