МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Основне завдання фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області - запобігти придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) або двигуна, чи з підробленими реєстраційними документами.
З початку року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС України проведено більше 37000 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують.
Лише протягом вересня місяця 2019 року  при проведенні досліджень фахівцями виявлені наступні транспортні засоби із зміненими ідентифікаційними позначеннями:
- Mercedes – Benz  E200,  1995 року випуску.
- Hyundai  Coupe,  2000 року випуску;
- Jawa  350,  1985  року випуску.
Загалом у поточному році встановлено 38 фактів зміни ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів поза умов заводу-виробника та 4 факти підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжували.

Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС України вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу особливо на вторинному ринку як України так і ближнього чи дальнього зарубіжжя.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України