МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

За ініціативою директора ДНДЕКЦ та сприяння директора Рівненського НДЕКЦ, в Рівному вже вкотре відбувся дводенний тренінг на тему: «Психологія ефективного керівника».
Достатньо тривала співпраця Рівненського НДЕКЦ з психологічною службою ГУНП в Рівненській області дозволила отримати не лише позитивні результати в роботі Рівненських експертів, а й поступово поширити напрацьований «тренінговий досвід» далеко за межі нашої області.
Тренінг був побудований таким чином, що навіть керівники з управлінським досвідом знайшли «психологічні хитрощі» для покращення своїх комунікативних якостей, вміння переконувати, застосування різних стилів управління в своїй діяльності, засобів впливу на мотивацію персоналу тощо. 
Застосування тренінгового формату дозволяє не лише отримати нову інформацію, яка є корисною для управлінця, а й відпрацювати навики застосування цієї інформації. Зокрема, через групові дискусії, рольові ігри при розгляді конфліктних ситуацій, демонстрації та аналізі помилок в процесі передачі інформації, правильному формулюванню своїх цілей за моделлю SMART, основним аспектам ефективного планування часу, а особливо при співвіднесенні всього застосованого з повсякденною роботою керівника – є можливість вийти із зони свого комфорту для досягнення кращих результатів і отримання задоволення від самореалізації.
В кожній групі управлінців, які відвідували тренінг «Психологія ефективного керівника» дещо змінювалися завдання в групових обговореннях. Так, дана група методом мозкового штурму напрацювала проблемні питання діяльності Експертної служби та перспективні шляхи розвитку Експертної служби. В групі також було визначено важливість та пріоритетність проблем і перспектив. З’явилася ідея, що в подальшому, таким же методом, можна напрацювати варіанти для вирішення існуючих проблем та алгоритм впровадження найбільш значимих перспектив.
«Життя починається там, де закінчується зона комфорту», а основне завдання тренінгу - перетворити цю фразу у «старт» до змін та успіху. Але не треба забувати, що вирішення питання вийти із зони комфорту чи залишитися в ній назавжди – залежить від кожного з учасників.

 

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України