МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

В умовах сучасної трансформації Української держави працівники Рівненського НДЕКЦ МВС України можуть стикатися з різноманітними ризиками, які негативно впливають на нашу діяльність, проте ефективний вплив на них, сприятиме успішному функціонуванню установи.

Як управляти ризиками, визначати перспективи та виявляти можливості для вдосконалення, а також не допускати або скорочувати ймовірність небажаного перебігу подій, сутність та принципи ризик-менеджменту, концепції, які дають можливість правильно будувати процеси управління, висока конкурентна-спроможність – основні аспекти, які вивчали фахівці Рівненського НДЕКЦ МВС України Якубець Ольга та Карманюк Віталій, під час навчального семінару: «Ризик-орієнтований менеджмент у керуванні підрозділами та лабораторіями. Метрологічне забезпечення лабораторій».

Семінар проходив 2-3 жовтня 2019 року у м. Одеса за ініціативою Державного науково – дослідного експертно – криміналістичного центру МВС України та організований Одеським НДЕКЦ МВС України.

Навчання проводили директор Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, професор, доктор фізико-математичних наук Новіков Володимир Миколайович та завідувач кафедри технічного регулювання та споживчої політики кандидат фізико-математичних наук Коцюба Анатолій Миколайович.

За результатами навчання учасники навчального семінару отримали відповідні посвідчення.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України