МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

З 8 по 11 жовтня 2019 року напередодні Дня захисника України в м. Києві у Міжнародному виставковому центрі проходить щорічна XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека   2019», на якій представлені нові розробки в галузі оборони, сучасна спеціальна і військова техніка, озброєння та екіпірування силових відомств України, зразки мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, спеціального одягу, товарів тактичного призначення, для полювання й активного відпочинку.

З метою підвищити рівень обізнаності та долучитися до технічного прогресу, зокрема за напрямком досліджень зброї, від Рівненського НДЕКЦ МВС України участь у виставці взяли завідувач сектору досліджень зброї Печорін П. М. та завідувач сектору балістичного обліку Попелюк О. Б.

 

Ознайомлюючись з кожним представленим експонатом, експерти мали змогу побачити найповніші експозиції сучасної стрілецької зброї для полювання та спорту провідних світових брендів: Remington і Savage, Blaser, Sauer і Merkel, гладкоствольні рушниці виробництва Caesar Guerini, Fabarm, Breda, Ata Arms, Masai Mara, AR-подібні моделі карабіни і гвинтівки POF, McMillan, JP Enterprises, Savage, DPMS, Bushmaster, провести практичне тренування на сучасному тренажері і виконати вправи з практичної стрільби, перевірити тактико-технічні характеристики окремих експонатів зброї.

Виставка є цікавою та пізнавальною, знайомить з найновітнішими розробками в галузі оборони та зброєзнавства, які нами, експертами-балістами, в подальшому будуть використанні в практичній роботі під час проведення досліджень зброї.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України