МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Судові будівельно-технічна та оціночно-будівельна експертизи як одні з найбільш затребуваних і трудомістких судових експертиз, вимагають чітких послідовних кроків кваліфікованого спеціаліста у вирішенні спірних питань в даній галузі.
З метою підвищення якості проведення вищезазначених експертиз та втілення нових задумів 8-10 жовтня 2019 року відбувся черговий науково-практичний захід у місті Львові за участю представників ДНДЕКЦ МВС і територіальних НДЕКЦ МВС на тему: «Сучасні підходи до вирішення питань, що виникають під час проведення судової будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи. Аналіз експертних помилок і способи їх уникнення», у якому прийняв участь судовий експерт Рівненського НДЕКЦ МВС.


Під час семінару його учасники цікавилися поточною практикою колег, актуальними підходами до практичного вирішення проблемних питань щодо розвитку будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи.
Завдяки подібним зустрічам судові експерти мають можливість прийняти участь у дискусіях та працювати над новими ідеями, використовуючи наявний досвід.


Науково-практичні заходи в галузі будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи спрямовані на задоволення потреб судових експертів у підвищенні кваліфікації та обміну досвідом. Крім того, важливим є формування спільних думок з актуальних питань та напрацювання щодо способів їх вирішення.


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України