МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Необхідність актуалізації питань у вибухотехнічній експертизі, які недостатньо висвітлені у довідковій та методичній літературі і щодо яких є потреба у наукових розробках стала підґрунтям для проведення науково-практичного семінару: «Удосконалення методик проведення вибухотехнічних експертиз, розроблення довідників та методів дослідження».


У Івано-Франківської області зібралися представники експертних підрозділів 24 областей України, Департаменту вибухотехнічної служби НП, працівників СБУ.
Головний судовий експерт-вибухотехнік Рівненського НДЕКЦ Віктор Алексейчук представив свою розробку матеріалів методичного і інформаційного характеру в напрямку вибухотехнічної експертизи: «Дослідження 23-мм пострілів унітарного (патронного заряджання)».


Насичена програма семінару надала можливість його учасникам спільно обговорити практичні ситуації та актуальні питання, які виникають у вибухотехнічній експертизі, вирішення яких дозволить поліпшити як методику проведення експертиз, так і якість самої вибухотехнічної експертизи.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України