МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Якісне виконання експертиз одне з пріоритетних завдань, яке покладається на Рівненський НДЕКЦ МВС України.
Світовий досвід доводить, що впровадження системи управління заснованої на міжнародних стандартах дозволяє оптимізувати ресурси лабораторій та покращити якість робіт.
Необхідною умовою для успішного та правильного функціонування лабораторії є не лише її акредитація за міжнародним стандартом ISO 17025 але і здійснення постійного самоконтролю та вдосконалення.
Акредитація є процедурою, за допомогою якої авторитетний сертифікаційний орган підтверджує, що лабораторія компетентна для виконання тих чи інших завдань.
Саме з метою незалежного аудиту до Рівненського НДЕКЦ прибула група компетентних аудиторів з НААУ. Протягом двох днів діяльність лабораторій детально аналізувалась на відповідність вимогам міжнародного стандарту, а також компетентність персоналу за раніше акредитованими напрямками експертних досліджень. Окремо вивчалось питання щодо можливості розширення сфери акредитації за напрямками: дослідження холодної зброї, технічного дослідження документів, імунологічні дослідження, дослідження волосся, дослідження спеціальних хімічних речовин.
Впровадження стандарту ISO/IEC 17025 має велике міжнародне значення, зокрема в судово-експертній діяльності з метою спільного визнання результатів випробувань в інших країнах, що використовують цей міжнародний стандарт. Це полегшує співпрацю між лабораторіями та допомагає в обміні інформацією та досвідом в гармонізації стандартів і процедур.Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України