МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

22 жовтня 2019 року учні 10 класу спеціальності «Водій транспортних засобів категорії «С1»» Рівненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату разом з класним керівником завітали на екскурсію до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Розпочав екскурсію головний експерт сектору автотехнічних досліджень Калинович В. В. із бесіди про дотримання Правил дорожнього руху та про професійну культуру водія, як невід’ємну частину відповідального учасника дорожнього руху, яка формується не тільки в результаті виховної роботи інспекторів дорожнього руху та викладачів автошколи. Головний судовий експерт-автотехнік розповів, які з несправностей транспортних засобів, що були учасниками дорожньо-транспортних пригод, виникають в процесі експлуатації та впливають на безпеку дорожнього руху. Акцентувалася увага на особливостях будови сучасних транспортних засобів та можливостях виявлення в них несправностей.
Не менш цікавим стало знайомство учнів з сучасними судово-експертними дослідженнями за напрямком дактилоскопічних, балістичних, вибухотехнічних, комп’ютерно-технічних досліджень, а також спеціальних фізико-хімічних та біологічних досліджень.
Екскурсія пройшла в теплій дружній атмосфері. Цікаві розповіді наших експертів сприяли розширенню кругозору молоді. Від зустрічі учні отримали багато корисної інформації та позитивні емоції.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України