МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Експертна служба є тією службою працівники якої мають всі можливості займатися науковою роботою. У судових експертів є не лише теоретичні знання, а й значний практичний досвід, яким доцільно поділитися.
Саме про те, як зібрати та проаналізувати інформацію, використовуючи найрізноманітніші джерела, викласти все в доступному вигляді та оформити належним чином, як обирати видання для публікації статті та мати «власну» публікацію лише в певному виданні – про все це, доцент кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін Національного університету «Острозька академія», кандидат юридичних наук Гонгало Сергій Йосипович та керівники підрозділів Рівненського НДЕКЦ МВС України, обговорили під час круглого столу «Загальні засади наукової діяльності Експертної служби МВС України», який проведений напередодні в Центрі.
Підсумовуючи результати круглого столу учасники відзначили що опублікування статті у поважних виданнях – почесно, однак не менш почесна висока якість матеріалу, його актуальність та цікавість.Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України