МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Основне завдання фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області - запобігти придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) або двигуна, чи з підробленими реєстраційними документами.
З початку року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС України проведено більше 40000 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують.
У жовтні місяці 2019 року при проведенні досліджень фахівцями встановлено факт зміни ідентифікаційних позначень автомобіля Opel Omega, 1990 року випуску.
Загалом у поточному році встановлено 39 фактів змін ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів поза умов заводу-виробника та 4 факти підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжували.
Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС України вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу особливо на вторинному ринку як України так і  зарубіжжя.

 

 


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України