МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

У переддень дня студента працівниками Рівненського НДЕКЦ МВС організовано та проведено для студентів 3 курсу відділення «Фармація» комунального закладу вищої освіти  Рівненської медичної академії, ознайомчу екскурсію.
Студенти – фармацевти з неабиякою цікавістю слухали розповідь історію створення Експертної служби та становлення Рівненського НДЕКЦ, про специфіку та види експертиз, які проводяться експертами Центру за кожним конкретним напрямом експертної діяльності, а також мали змогу ознайомитись із криміналістичною технікою та засобами, які використовуються під час проведення ОМП, виявлення та вилучення слідової інформації на місцях вчинення злочинів, а також засоби фото та відеофіксації, які використовують в практичній діяльності.
Більш детально, студенти ознайомилися із роботою секторів дактилоскопічних досліджень, досліджень зброї та балістичного обліку; вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень.
Особливу цікавість викликало ознайомлення з роботою сектору біологічних досліджень та обліку, де співробітниками сектору були при відкриті «таємниці» експертного дослідження слідів біологічного походження, стадії проведення судової біологічної експертизи за експертними напрямками «Імунологічні дослідження» та «Дослідження волосся». Пізнавальною для студентів стала розповідь про особливості морфологічного дослідження волосся людини та тварин, а також дослідження фарбованого волосся, результатом якої став справжній науковий диспут. В результаті відвідин сектору у декого із студентів виникло бажання, після закінчення навчання, пов’язати свою професійну діяльність саме з професією експерта – біолога.
У відділі дослідження матеріалів, речовин та виробів Рівненського НДЕКЦ екскурсанти ознайомилися з особливостями проведення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, спиртовмісних рідин, пально-мастильних матеріалів, та іншими видами судової експертизи, які виконуються спеціалістами даного відділу. Під час екскурсії студентам було продемонстровано наявне сучасне технічне обладнання, яке використовується при проведенні експертиз.
На завершення екскурсії експерти привітали екскурсантів з наступаючим святом, побажали успіхів у навчанні та запросили на роботу до лав судових експертів після закінчення навчання.Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України