МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Незабаром в Україні може з’явитися новий трудовий кодекс, який у багатьох положеннях замінить Кодекс законів про працю (КЗпП). Нові норми, зокрема, жорсткіше регулюватимуть стосунки роботодавця і працівника та конфлікти між ними.


Для того щоб орієнтуватися, як можуть змінитися права і обов’язки найманих працівників та їх роботодавців, 26 листопада 2019 року працівники сектору кадрового забезпечення Рівненського НДЕКЦ МВС          Андрій Сілков та Микола Дмитрійчук прийняли участь (online) у Великому кадровому семінарі, який проводився у м. Київ.


Учасникам семінару надано роз’яснення щодо найскладніших проблем, пов’язаних із застосуванням трудового законодавства, розглянуто ряд важливих моментів кадрової роботи: планування та облік робочого часу, робота змінами; види перевірок перевіряючими Держпраці та реагування на їх запити; які зміни несе Трудовий кодекс із 2020 року; як і на скільки послаблять трудові штрафи для роботодавців. Основними спікерами виступили: Тетяна Мойсеєнко, эксперт по трудовому праву и кадровому обліку, та Олександр Смирнов, податковий адвокат, керівник Юридичного центру «Смирнов і партнери». 


Як наслідок, учасники семінару обговорили низку аспектів, які дадуть можливість впевнено приймати рішення щодо застосування на практиці окремих норм чинного та нового трудового законодавства.


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України