МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Цього року в Україні вдесяте пройде Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Не обмине він і навчальні заклади м. Рівного, адже підростаючому поколінню необхідно показати важливість правової освіти, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.
До проведення таких заходів долучилися і судові експерти Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, які провели змістовну екскурсію для учнів 10-А класу ЗОШ №25 м. Рівного.
Знайомство з Центром почалося з розповідей про історію створення експертних служб як у Рівненській області, так і по всій Україні. Адже робота у нас дуже цікава, але щоб це зрозуміти — треба побачити роботу експерта в дії.
Діти із захопленням поспостерігали за професійними діями експертів. Школярам продемонстрували експертні валізи, з якими експерти виїжджають на місце злочину. Вони спробували себе у якості експерта-криміналіста із виявлення слідів пальців рук.


Особливий інтерес викликала демонстрація вогнепальної зброї та спецзасобів. Молодь з великим інтересом розглядала зброю, макети вибухових пристроїв, боєприпасів, спецзасоби індивідуального захисту.


Особливий інтерес школярі проявили до діяльності експертів у сфері комп’ютерно-технічних досліджень. Їх цікавили комп’ютерна техніка та мобільні телефони, захисти від зламу, та в розкритті яких злочинів допомагають комп’ютерно-технічні експертизи.


У відділі речовин, матеріалів та виробів експерти акцентували увагу школярів на механізм дії  наркотиків, алкоголю чи тютюну на організм людини –він однаково згубний. Експерти застерегли молодь від вживання наркотиків, адже У житті є багато можливостей відчути і побачити цікаве і нове, але для тих, хто спробував наркотики, на цьому всі відчуття і закінчуються.


Діти не очікували, що є настільки серйозна служба, яка займається таким широким спектром експертиз.
По завершенню екскурсії учні та класний керівник подякували керівництву колективу Центру за доброзичливість та відкритість, висловили своє захоплення високою професійністю, ерудованістю експертів, висловили переконання, що за кілька років обов’язково поповнять колектив Рівненського НДЕКЦ і примножуватимуть його досягнення.


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України