МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

23 грудня 2019 року судові експерти відділу криміналістичних видів досліджень Рівненського НДЕКЦ МВС України продовжили курс лекційних та практичних занять щодо організації роботи на місці події за напрямком судової балістики та судової трасології для працівників патрульної поліції, які проходять першопочаткову підготовку на базі Рівненської академії патрульної поліції.
Під час навчання співробітниками секторів досліджень зброї та трасологічних досліджень висвітлено та обговорено значний обсяг питань, пов’язаних з особливостями огляду місця вчинення кримінальних правопорушень із застосуванням вогнепальної зброї, за якими виникає потреба у проведенні ситуаційних та комплексних експертиз. Додатково доведені правила техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю на місці вчинення злочину, а також вимоги до її первинного огляду і пакування.
Також поліцейські ознайомилися з слідами трасологічного походження та способами їх вилучення та збереження на місці їх виявлення.
Адже позитивних результатів у своїй роботі можна досягти тільки завдяки постійному навчанню та вдосконаленню, ураховуючи напрацьований роками досвід. Тому судові експерти намагаються максимально посприяти у цьому, аби майбутні поліцейські уникнули помилок і працювали ефективно під час огляду місця події.
До слова, навчання тривають, та поєднують теорію з практикою. Поліцейські працюють разом з досвідченими колегами аби перейняти позитивний досвід.

 

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України