МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

«Шлях до успіху – в удосконаленні практичних навичок!» - цей вислів як ніколи актуальний для всіх тих, хто опановує професію поліцейського, яка вимагає не лише бездоганного знання теорії, а й відточеного виконання практичних дій у будь-якій ситуації. Саме з цією метою у рамках договору про наукову співпрацю між Рівненським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Державною установою «Рівненська академія патрульної поліції» судові експерти провели для майбутніх патрульних поліцейських практичний майстер-клас з набуття навичок вилучення слідової інформації під час оглядів місць подій.
Для більшої ефективності та активної взаємодії слухачі розділилися на групи, що дало можливість кожному спробувати себе на практиці вилучаючи сліди пальців рук, сліди взуття, сліди зламу, сліди одорологічного та біологічного походження, поспілкуватися з експертами, поставити запитання, що стосуються огляду місця події.
Практичне заняття розпочалося із знайомства з пересувною криміналістичною лабораторією, її комплектацією та спеціальною технікою, яка використовується експертами під час проведення оглядів місць подій та слідчих дій.
Майбутні поліцейські навчилися, як правильно починати огляд місця події у цілому, проводити огляд кожного окремого об’єкта, а також здійснювати вилучення та фіксацію слідів злочину на місці події. Окремо продемонстровано, які матеріали використовуються для відбору слідів пальців рук, слідів взуття, транспортних засобів, сліди одорологічного та біологічного походження.
Максимальна наближеність до реальних ситуацій, практичні поради експертів та живе спілкування сприяли підвищенню рівня підготовки майбутніх патрульних поліцейських, познайомили їх із тонкощами роботи експертів-криміналістів на місці події.Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України