МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Розвивається плідна співпраця між Рівненським НДЕКЦ МВС та Державною установою «Рівненська академія патрульної поліції». Це проведення курсів лекцій на теми загальної криміналістики, та спеціальних дисциплін за напрямками (досліджень зброї, технічної експертизи документів, дослідження наркотичних речовин), та практичних занять з набуття навичок виявлення вилучення слідової інформації під час оглядів місць подій, які знадобляться у майбутній роботі поліцейських. Так 07 лютого до судових експертів Рівненського НДЕКЦ МВС, в якості заохочення завітали курсанти навчальної групи академії патрульної поліції, які за підсумками перевірки знань показали кращі знання в навчанні.

Судові експерти продемонстрували гостям приладдя криміналістичної валізи, пересувну криміналістичну лабораторію, розповіли про кропітку і напружену працю на місці скоєння злочину та під час написання експертиз.

Поліцейські ознайомилися з способами виявлення слідів рук, спробували на практиці   лабораторії дактилоскопічних досліджень виявляти та зафіксовувати сліди рук.

Екскурсія продовжилась демонстрацією спеціальних засобів, вогнепальної зброї та макетів вибухонебезпечних предметів.

Не менш цікаво та пізнавально було у лабораторіях біологічних досліджень та у лабораторіях відділу речовин, матеріалів та виробів.

Майбутні поліцейські зрозуміли, що основним критерієм своєї нелегкої професії має бути уважність, стійкість до стресу, мати аналітичний склад розуму, а також вміти працювати в команді, ретельно вивчати слідову інформацію та звертати увагу на всі дрібниці що стосуються пригоди та які можуть стати головною зачіпкою в розкритті правопорушення,- і саме ці риси повинні бути взяті на озброєння в опануванні своєї майбутньої професії - поліцейський.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України