МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

7 березня 2020 року перші випускники Державної установи «Рівненська академія патрульної поліції» склали Присягу на вірність українському народові.
В урочистих заходах спільно з представниками обласної ради, Національної поліції України, Управління патрульної поліції у Рівненській та Волинській областях, правоохоронних відділів Америки, Канади, в якості почесних гостей прийняли участь керівництво Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Результатом співпраці між Рівненським НДЕКЦ МВС та Державною установою «Рівненська академія патрульної поліції» є перший випуск 42-ох підготовлених поліцейських які будуть нести подальшу службу на теренах України. Упродовж навчання вже для теперішніх випускників Академії, судові експерти нашого Центру проводили навчання за напрямком криміналістики а це проведення курсів лекцій на теми загальної криміналістики, та спеціальних дисциплін за напрямками (судової дактилоскопії, трасології, експертизи зброї, технічної експертизи документів), та практичних занять з набуття навичок виявлення збереження та вилучення слідової інформації під час оглядів місць подій, які знадобляться у майбутній роботі поліцейських.
Хочеться побажати поліцейським впевненості у роботі, виваженості, мужності, успіхів у нелегкій але такій потрібній людям службі та основне, пам’ятати про три прості але надважливі істини: чесність, професіоналізм, самовідданість.Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України