МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Ситуація. Один громадянин придбав у Франції автомобіль. Згідно бази даних Державної митної служби України автомобіль був ввезений на митну територію України, як вантажний.
Проте чоловік, маючи на меті переобладнати транспортний засіб в автобус для перевезення пасажирів та не сплачувати акцизний збір за переобладнання транспортного засобу, не вигадав нічого кращого як внести зміни до бланку свідоцтва про реєстрацію. Однак не все так склалося,  як було заплановано. Для працівників сервісного центру свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу виявилося підозрілим. 
Саме у рамках проведення судової технічної експертизи документів у Рівненському НДЕКЦ МВС судові експерти можуть встановити чи виготовлений бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на відповідному підприємстві та чи наявні чи відсутні у ньому зміни.
При ретельному дослідженні, з використання сучасного програмно-апаратного комплексу «VSC-40» та мікроскопів фахівці підтвердили сумніви - на зворотній стороні бланку свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу виявлені  сліди підчистки.
У подальшому чоловік вже розмовляв з слідчими.
Рівненський НДЕКЦ наполегливо радить не вдаватися до будь-яких хитрощів, а  ставати власниками авто лише законним шляхом.
   


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України