МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Панує хибна думка, що кілька грамів алкоголю не завадить вправно та уважно керувати транспортним засобом, адже всі чоловіки під дією цього трунку відчувають себе доволі впевненими водіями. Проте, невинні люди, які повертаючись додому з роботи чи просто прогулюються містом, не можуть ані на хвилиночку уявити, що біда зовсім близько та ще й рухається на шаленій швидкості.У рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху судові експерти Рівненського НДЕКЦ МВС на сумному прикладі хочуть звернути увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність дотримання правил дорожнього руху та на неминучість покарання за скоєння злочину.


Так, один чоловік, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння і керуючи власним легковим автомобілем у темну пору доби проявив неуважність до дорожньої обстановки, неправильно її оцінив, внаслідок чого допустив наїзд на дівчину, що рухалася проїзною частиною, ведучи велосипед в руках. Потерпіла загинула на місці події… Але водій вчинивши злочин зник, так і не надавши допомоги.
Небайдужі свідки автопригоди зорієнтували оперативників де шукати водія і завдяки професійним діям працівників поліції власника та його авто знайдено. На автомобілі були пошкодження притаманні скоєнню дорожньо-транспортній пригоді, походження яких чоловік пояснити не зміг, так як не зміг пояснити  походження фрагментів волокна, які виявили спеціалісти під час додаткового огляду машини.


У нелегкій справі по формуванню доказової бази допомогли слідчим і судові експерти. Всі речові докази, що надійшли на дослідження до Рівненського НДЕКЦ МВС України, ретельно були дослідженні. Результати клопіткої роботи судових експертів при проведенні десятка експертиз матеріалів, речовин та виробів, інженерно-транспортних і фототехнічних експертиз разом з іншим доказами допомогли сформувати надійну доказову базу.
   
Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України