МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Серед суспільно-небезпечних явищ, які складають загрозу учасникам судових процесів, становлять правопорушення скоєні із застосуванням вибухових пристроїв та бойових припасів. Незаконне використання зазначених предметів є одним із чинників, які негативно впливають на стан безпеки під час судових засідань.
Так, 28 травня 2020 року старшим судовим експертом відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Рівненського НДЕКЦ МВС Антоном Кусковцем взято участь у занятті для слухачів Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області з метою удосконалення їх професійних якостей, які застосовуються під час проведення судових засідань.


Для аудиторії судовим експертом продемонстровано найбільш поширені різновиди вибухових речовин, бойових припасів та саморобних вибухових пристроїв. Також звернуто увагу на алгоритм дій під час виникнення можливих позаштатних ситуацій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, порядок сповіщення необхідних служб та евакуації осіб, що знаходяться в залі суду.
Присутні мали змогу особисто розглянути представлені експонати та отримати відповідь на поставлені запитання.
Даний захід спрямований на покращення роботи, щодо забезпечення громадського порядку та забезпечення безпеки учасників судового процесу.


   
Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України