МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Усвідомлення того, що бухгалтерський облік - це не тільки чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, а й основа для прийняття управлінських рішень дозволило у 2004 році по-новому подивитися на фахівців цієї важливої сфери. В результаті 16 липня Указом Президента України було офіційно оголошено Днем бухгалтера.


День бухгалтера в Україні відзначається викладачами, студентами, випускниками профільних навчальних закладів, аудиторами, співробітниками приватних і державних організацій. Причетними до цієї професії є і судові експерти-економісти, адже опанували професію бухгалтера та в своїй роботі вони щодня досліджують бухгалтерські документи.
Професія бухгалтера вимагає бути універсальним фахівцем, який прагне до всебічного розвитку, завжди тримає руку на пульсі змін, що відбуваються у сфері бухгалтерського обліку, орієнтується у чинному законодавстві.
Тож володарі фінансів, повелителі дебетів і кредитів прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Хай цей день для вас, як і всі інші, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловлюють подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Подальших успіхів вам у роботі, міцного здоров'я, щастя, здійснення всіх ваших мрій, зведення балансів та наснаги до подальшої плідної праці та нових звершень!
   

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України