МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

У рамках кримінального провадження до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, на криміналістичну експертизу транспортного засобу надійшов автомобіль «Volkswagen Passat».


В ході ретельного візуального дослідження автомобіля експерт встановив, що в місці нанесення номера кузова наявні сліди перефарбування, спосіб нанесення номера кузова не відповідає заводському, а дублююча табличка взагалі відсутня.


В подальшому автомобіль досліджувався з використанням додаткових носіїв інформації, інформаційно-довідкових та пошукових баз і програм. Результат – невідповідність комплектації та дати виготовлення наданого на експертизу автомобіля з аналогічним, що і в нього, номером кузова.
Застосувавши сучасні криміналістичні методи дослідження, фахівець Рівненського НДЕКЦ МВС виявив, що першопочаткові маркувальні позначення номера кузова наданого автомобіля «Volkswagen Passat», а саме «WVWZZZ3B*********», приховані (замасковані) металевою пластиною.


Таким чином, завдяки професійним діям експерта сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів Рівненського НДЕКЦ МВС, використанню ним в роботі сучасних методів дослідження та техніко-криміналістичних засобів, встановлено істину в справі.
   
Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України