МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

До Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України із заявою на проведення криміналістичного дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів, що його супроводжують, звернувся громадянин  Б., який запевняв, що з автомобілем все гаразд, так як він був присутній під час проведення огляду при знятті його з обліку в країні Польща.
Для проведення криміналістичного дослідження громадянин Б. надав автомобіль VOLKSWAGEN BORA зеленого кольору, 1999 року випуску та реєстраційні документи транспортного засобу.


Питань до реєстраційних документів на транспортний засіб у експерта не виникло, а от щодо номера кузова, який був вкритий корозією виник сумнів.

 

 

 


Досліджуючи автомобіль з використанням додаткових носіїв інформації, інформаційно-довідкових, пошукових баз та програм, експерт встановив невідповідність комплектації та дати виготовлення наданого транспортного засобу. Під час дослідження заводської таблички було встановлено, що спосіб її кріплення не відповідає заводському.

 


Застосувавши криміналістичні методи дослідження, на здивування власника транспортного засобу, фахівець Рівненського НДЕКЦ МВС виявив, що маркувальні позначення номера кузова автомобіля VOLKSWAGEN BORA, піддавалися зміні шляхом перебивання окремих символів. Первинним номером кузова автомобіля є WVWZZZ1JZYW******.
Таким чином, завдяки професійним та злагодженим діям експертів Рівненського НДЕКЦ МВС, було зупинено факт експлуатації та використання транспортного засобу із зміненими маркувальними позначеннями.
Тому перед тим як придбати транспортний засіб вкотре радимо звернутися до експертів Рівненського НДЕКЦ МВС та отримати висновок експертного дослідження, щоб не стати власником незаконного автомобіля.
  
Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України