МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Всім відомо, що судові експерти - це особи, які мають необхідні знання для надання висновку. Однак щоб проводити повне дослідження і надати обґрунтований та об’єктивний висновок судові експерти постійно розширюють коло своїх професійних знань.
Так, напередодні, працівники сектору товарознавчих досліджень та оціночної діяльності за напрямком автотоварознавчих досліджень прийняли участь у вебінарі «Автомобільні компоненти Bosch. Акумулятори», котрий проводився навчальним центром Bosch.Вебінар носив інформаційно-насичений характер, в ході якого обговорювались проблемні питання і велася жвава дискусія серед учасників, за рахунок чого створювалось враження, що всі учасники присутні в одному навчальному залі. В ході онлайн-заходу розглядалися питання щодо технічних особливостей та маркування АКБ, асортименту, особливостей технології виробництва та терміну служби.
По завершенню вебінару всі учасники пройшли тестування щодо засвоєного матеріалу, за результатами якого отримали іменні сертифікати.


  
Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України