МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

У кожної жінки є провідний архетип (модель поведінки) богині, який веде її по життю, керує її виборами і вона діє за схемою до тих пір, поки не усвідомлює в собі існування цього архетипу і не спробує втілити з його допомогою свій потенціал. Жінка, яка знайшла свою справжню силу, стає втіленням Богині. Вона легко творить свій світ, плаває в потоці любові і подій.
Для жінок експертів Рівненського НДЕКЦ МВС проведено унікальний тренінг присвячений особистості жінки. За допомогою Оксани Касянчук – психолога Рівненської академії патрульної поліції з використанням метафоричних асоціативних карт, відбувся у дівчат діалог між внутрішнім і зовнішнім світом жінки, завдяки якому кожна усвідомила свою жіночність такою, як вона є – а не тією, яка нав'язана суспільством; знайшла стійку впевненість в собі і своїй привабливості; подолала внутрішні бар'єри, які перегороджують шлях для вільного вираження жіночності; розвинула здатність керувати внутрішніми стихіями – енергіями жіночих богинь; навчилася розкривати в собі жінку, яка живе серцем.
Отриманий досвід створив умови для саморозвитку, самопізнання і зорієнтував як знайти місце в житті для чудес та драйву.
 

 

 

 

 

 

 

 

  
Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України