МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

При купівлі автомобіля, особливо вживаного, практично у кожного громадянина виникає питання про те в якому стані знаходиться авто, чи він легальний, чи все в порядку з документами та номером кузова транспортного засобу тощо.
Мережа інтернет містить цілу низку статей для автовласників щодо перевірки справжності транспортного засобу. Однак теорія теорією, а практичний досвід не заміниш нічим! Саме таким багаторічним досвідом володіють фахівці  Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України , які приймають участь в державній реєстрації транспортних засобів у територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області. Маючи у розпорядженні відповідні технічні засоби та програмне забезпечення експерти досліджують не лише номер кузова, а й весь автомобіль та документи, що його супроводжують в комплексі.
З початку року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС проведено близько 35000 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують. Встановлено 16 фактів змін ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів поза умов заводу-виробника, а також 2 факти підробки реєстраційних документів факти підробки реєстраційних документів, що супроводжують транспортний засіб.


Не минулось без неприємних сюрпризів для автовласників і  в серпні 2020 року. Так, 06.08.2020 до територіального сервісного центру МВС України № 5641, що в місті Рівне, із заявою про перереєстрацію автомобіля «ВАЗ 2108» звернувся житель м. Хмельницький.


Під час дослідження вказаного автомобіля встановлено, що номерна деталь з номером кузова вварена не заводським (кустарним) способом в кузов іншого автомобіля.


Транспортний засіб разом із реєстраційним документом на нього, передані правоохоронцям для подальшого з’ясування обставин.   


Тому не будьте самовпевнені і обов’язково перед купівлею транспортного засобу зверніться за експертним дослідженням до працівників Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
 Збережіть власні кошти та користуйтеся автомобілем без клопотів!!!Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України