МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Продовжуючи співпрацю між Рівненським НДЕКЦ МВС та Академією патрульної поліції, вкотре судові експерти проводять лекції для майбутніх поліцейських. І цього разу не менш важливою була лекція з криміналістичного дослідження вогнепальної і холодної зброї та криміналістичного дослідження документів.
Підвищити рівень своїх знань з криміналістики для майбутніх поліцейських важливо не тільки для якісного виконання посадових обов`язків та служіння принципам чесності, професійності, самовідданості, а і для розвитку високих моральних якостей, навичок гідно поводити себе у кризових ситуаціях, впроваджувати сталі зміни у суспільстві.
Лекції проходили у формі діалогу, слухачам роз’яснювались види елементів та засобів захисту, ознаки підроблених документів. Під час лекції здійснювався показ фотоілюстративних матеріалів зразків міжнародних документів на володіння транспортними засобами, зображення підроблених реєстраційних документів автомобілів. Демонстрація підроблених реєстраційних документів викликало підвищену цікавість у працівників патрульної поліції. Не менш вагомою була лекція про зразки зброї, правила і порядок поводження з нею, вилучення на місці події. По закінченню лекції вони ставили багато питань, на які отримували розгорнуті відповіді.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України