МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Щорічно протягом весняно-осіннього періоду територію Рівненщини охоплює всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Мак». Варто зазначити насамперед про відповідальність яка наступає за незаконні діяння пов’язані з вирощуванням, зберіганням та в подальшому збутом особливо небезпечних нарковмісних рослин.


Співробітники Національної поліції України стоять на варті правопорядку та роблять все для того, аби не допустити вирощування та зберігання цих заборонених до вжитку рослин. Проте велику частку «роботи» виконують насамперед, ті люди без допомоги і висновків яких, не можливо встановити ідентифікацію так званих «насаджень» – це експерти.


А далі цифри говорять самі за себе.
За період з травня по вересень призначено та виконано 103 експертних провадження за фактами незаконного посіву маку снотворного, де було досліджено 248 об’єктів та 44 експертних провадження за фактами незаконного посіву конопель, досліджено, відповідно, 99 об’єктів.


Завдяки експертизам, проведеним у лабораторії Рівненського НДЕКЦ МВС, що акредитована за міжнародним стандартом ISO/IEC 17025:2017 підрозділи слідства та дізнання Рівненщини притягнули винних осіб до відповідальності, передбаченої ч. 1 та ч.2 ст. 310 Кримінального кодексу України.


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України