МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

При купівлі автомобіля, особливо вживаного, практично у кожного громадянина виникає питання про те в якому стані знаходиться авто, чи він легальний, чи все в порядку з документами та номером кузова транспортного засобу тощо.
Мережа інтернет містить цілу низку статей для автовласників щодо перевірки справжності транспортного засобу. Однак теорія теорією, а практичний досвід не заміниш нічим!Саме таким багаторічним досвідом володіють фахівці Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, які приймають участь в державній реєстрації транспортних засобів у територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області. Маючи у розпорядженні відповідні технічні засоби та програмне забезпечення експерти досліджують не лише номер кузова, а й весь автомобіль та документи, що його супроводжують в комплексі.
З початку року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС проведено близько 31140 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують. Встановлено 17 фактів змін ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів поза умов заводу-виробника та 2 факти підробки реєстраційних документів.

Не минулося без неприємних сюрпризів для автовласників і  у вересні 2020 року. Так, 08.09.2020 до територіального сервісного центру МВС України                    № 5641, що в місті Рівне, із заявою про перереєстрацію автомобіля «OPEL ASTRA» звернувся громадяник К. житель м. Дубно.

Під час дослідження вказаного автомобіля, з використанням додаткових носіїв інформації, інформаційно-довідкових та пошукових баз та програм, судовим експертом було встановлено, що дата виготовлення, комплектація, оснащення наданого автомобіля не відповідає заводським.
В ході проведення криміналістичного дослідження транспортного засобу з використанням як не руйнівних так і руйнівних методів дослідження, експерт встановив, що маркувальні позначення номера кузова автомобіля піддавались зміні шляхом перебивання всіх символів номера в не заводських умовах. Першопочатковими маркувальними позначення номера кузова являються - „***********124887”.

До проведення дослідження

Після проведення дослідження

Транспортний засіб разом із реєстраційним документом на нього, передані правоохоронцям для подальшого з’ясування обставин.
Тому не будьте самовпевнені і обов’язково перед купівлею транспортного засобу зверніться за експертним дослідженням до працівників Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Збережіть власні кошти та користуйтеся автомобілем без клопотів!!!

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України