МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Майже щодня у телевізійних новинах нас інформують про те, як працівники поліції виявляють цілі арсенали. Або як під час звичайнісіньких бійок лунають постріли. Заради попередження злочинів пов’язаних з незаконним обігом зброї та бойових припасів, протягом вересня на Рівненщині тривав практичний етап оперативно-профілактичних заходів «Зброя та вибухівка».


Для вірної кваліфікації злочинів зазначеної категорії, працівники Рівненського НДЕКЦ МВС також прийняли безпосередню участь в операції та виконували судові експертизи по вилученим небезпечним предметам.    Судовими експертами НДЕКЦ під час проведення експертиз досліджено 7 вибухових пристроїв, 10 ручних гранат, понад п’ять сотень патронів та 4 одиниці вогнепальної зброї, серед якої пістолети, гвинтівки та вогнепальні саморобні пристрої.


Результати досліджень стали надійним доказовим підґрунтям у провадженнях, а всі вибухонебезпечні предмети були знищені у полігонних умовах під час проведення експериментальних вибухів, та вже ніколи не завдадуть лиха.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України