МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Як кваліфіковано підготувати майбутніх юристів?
Чи в повному обсязі визначено роль і місце судової експертизи, як галузі науки криміналістики в навчальному процесі?
З цією метою Рівненським інститутом Київського університету права та Рівненським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України організовано та проведено круглий стіл на тему «Судова експертиза в процесі доказування. Особливості використання спеціальних знань та проблемні питання, що виникають у частині постановки питань на вирішення експертизи», що відбувся на базі Рівненського інституту Київського університету права за участю співробітників Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, викладачів і студентів навчального закладу.
Під час роботи круглого столу доповідали – директор  навчального закладу Володимир  Якимчук, заступник директора Рівненського НДЕКЦ МВС Олег Гайдук, судові експерти Рівненського НДЕКЦ МВС, кандидат юридичних наук, доцент кафедри спеціальних юридичних дисциплін Галина Денісова.
У невимушеній, дружній атмосфері під час роботи круглого столу в режимі питання-відповідь відбувся діалог із студентами стосовно порядку залучення судового експерта, підстав проведення та призначення судових експертиз.
Цікаві доповіді з прикладами з експертної практики змінювалися жвавою дискусією до якої долучалися студенти з численними змістовними та цікавими запитаннями, з якими вони можуть зіткнутися в майбутньому в професійній діяльності, на що отримували помірковані відповіді доповідачів.
Сподіваємося, що жоден учасник не залишився байдужим після проведення круглого столу та мав можливість отримати корисну та цікаву інформацію.


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України