МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Світовий прогрес не стоїть на місці, а перебуває в постійному русі. Щодня з’являються нові технології, ґаджети та ін., кожен новий з яких більш розвинутіший, потужніший за попередній. Тому, матеріально-технічне забезпечення судових експертів сучасними приладами є запорукою точності проведених досліджень і як наслідок, достовірності та наочності складених ними висновків.
Перехід від аналогових способів дослідження слідової інформації до цифрових – свідчить про технологічний розвиток Експертної служби МВС. Зокрема забезпечення трасологічних лабораторій територіальних підрозділів новим стереомікроскопом «Leica S» сприятиме покращенню якості наданих слідів та пошуку нових можливостей їх дослідження.


Але для продуктивності праці на першому місці стоїть кваліфікація спеціаліста, а для цього необхідно мати навички, що забезпечать швидке, точне та якісне виконання поставлених завдань. Саме тому,судовим експертам-трасологам Рівненського НДЕКЦ МВС фахівціТОВ "АЛТ Україна Лтд" (департаменту мікроскопії та гістопатології) після інсталяції та налаштування обладнання, провели ознайомче заняття для здобуття базових навиків роботи за стереомікроскопом «Leica S».
Перші самостійні практичні досліди з експериментальними матеріалами показали значну перевагу нової техніки в порівнянні з застарілою, оскільки простота та зручність експлуатації,потужне цифрове збільшення потрібних ділянок об'єкта, можливості виведення якісних зображень на екран ПКта їх обробка, відкриває незвіданий світ мікроскопічних досліджень, унікальність яких тільки розвивається.
Адже навіть слабовидима неозброєному людському оку подряпина перетворюється на широку смугу рельєфного малюнку.А це розширює спектр
можливостей щодо вивчення трас та мікротрасдосліджуваних слідів, мікрорельєфів ліній та площин розділенняі сприяє перспективі розвитку трасологічного напрямку досліджень.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України