МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Стихійні лиха та техногенні катастрофи призводять до загибелі людей.
Для всебічного комплексного підходу у вирішенні складної проблеми ідентифікації осіб, напередодні, Міжнародним Комітетом Червоного Хреста проведено вебінар: «Застосування ДНК при ідентифікації жертв катастроф». Участь в заході прийняло більше 40 представників: Експертної служби МВС України, в тому числі й працівники Рівненського НДЕКЦ, Національної поліції, Бюро судово-медичної експертизи, а також військ Цивільної оборони.


В процесі заходу учасників ознайомлено з міжнародним досвідом у вирішенні проблем, що виникають в ході ідентифікації загиблих осіб.
Спікером вебінару,  Рене Луїс Хуелем – судовим генетиком, спеціалістом комітету з питань судової експертизи, до уваги слухачів представлено загальні положення DVI – методу,  що використовується для позитивної ідентифікації загиблих. Особлива увага організаторами була приділена основам застосування ДНК-аналізу, а саме: правилам відбору зразків з місця події, особливостям відбору біологічних контрольних зразків, лабораторному аналізу та концептуальним положенням статистичної обробки результатів.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України