МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Нерідко у громадян та юридичних осіб виникають спірні питання щодо меж суміжних земельних ділянок, наявність подвійних документів на одну й ту саму земельну ділянку, а також незгода щодо розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.
Як наслідок - не в повній мірі реалізоване право щодо розпорядження, володіння та користування власниками (землекористувачами) земельних ділянок відповідно до правовстановлюючих документів на них.
В даному випадку вагомим аргументом при зверненні до суду, надійним джерелом доказів для відстоювання прав та інтересів (своїх, клієнта або держави) в суді є висновок експертизи з питань землеустрою.
Саме такий вид дослідження в галузі судової експертизи опановано експертами Рівненського НДЕКЦ МВС у грудні поточного року.
Вищезазначений вид експертизи дозволяє науково перевірити відповідність:
-    розроблення та затвердження документації із землеустрою вимогам земельного законодавства;
-    зміни цільового призначення земельної ділянки вимогам земельного законодавства;
-    фактичного землекористування правовстановлювальним документам, документації із землеустрою на земельні ділянки та нормативно-правовим актам;
-    виконаної нормативної грошової оцінки земель вимогам нормативно-правових актів.
Слід зазначити, що висновки судової експертизи з питань землеустрою у комплексі із земельно-технічною та оціночно-земельною експертизами, які також проводяться у Рівненському НДЕКЦ МВС, в повному обсязі створять науково-доказове підґрунтя в судових справах, предметом яких є земельні ділянки.Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України