МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Необхідність спеціальної експертизи металів, сплавів та виробів з них виникає при проведенні оперативних та слідчих дій по злочинам, пов’язаним з фальсифікацією дорогоцінних металів та виробів з них, підробкою монет, встановленням наявності металу або слідів металізації на предметах-носіях, дослідженням куль та гільз, замків, знарядь зламу тощо. Найчастіше на дослідження надходять сталеві вироби чи їх фрагменти, сплави на основі міді, алюмінію, вироби з дорогоцінних металів (справжні або підробні). На практиці як об’єкти криміналістичної експертизи металів найбільш поширені: вироби і частини виробів зі сталі; вироби і покриття з благородних металів (наприклад, золота, срібла); вироби з міді, алюмінію, їх сплавів; вироби зі слідами металізації від предметів зі свинцю, олова, міді, благородних металів і сталі.


Найбільш перспективним методом аналізу металів та сплавів є рентгенівський флуоресцентний аналіз (РФА). З цією метою використовується спеціальне обладнання, яким на даний час укомплектований відділ дослідження матеріалів речовин і виробів Рівненського НДЕКЦ МВС, лабораторний рентгенофлуоресцентний спектрометр ”ElvaX PRO”. Прилад являє собою нове покоління аналітичного обладнання для високоточного аналізу елементного складу речовин, який одним з перших у світі об’єднав точні характеристики дорогого стаціонарного лабораторного устаткування з економічністю і простотою експлуатації автоматизованих настільних вимірювальних систем.


Окрім того для фізичних та юридичних осіб Рівненський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр надає платні послуги згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року № 795 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання», за експертною спеціальністю 8.9 «Дослідження металів і сплавів».
За детальною інформацією звертайтеся м. Рівне, 33003, вул. Гагаріна, 39, тел/факс (0362) 679-592, rivne_ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України