МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Міжнародні стандарти, надають впевненість в тому, що послуги які надаються відповідають установленим вимогам. Для спільного визнання достовірності отриманих результатів і висновків досліджень незалежно від того, у якій країні вони зроблені, забезпечується загальнонауковими і спеціальними методами пізнання підвищенням їх якості, забезпеченням обміну досвідом і вирішенням інших питань, зумовлених діяльністю органу інспектування.
Національним агентством з акредитації України документально засвідчено компетентність фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС якісно виконувати судові експертизи та дослідження, відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014.
Атестат про акредитацію №70514 тип А є беззаперечним підтвердженням професіоналізму та злагодженої роботи всього колективу Рівненського НДЕКЦ МВС.
Судові експерти центру – це освічені, компетентні та досвідчені особи, які завжди дотримуються принципів неупередженості, незалежності та надійності, а атестат акредитації НААУ є переконливим доказом здатності органу із інспектування надати достовірний висновок та провести точну, незалежну і надійну експертизу.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України