МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Візитом до опорного закладу «Малошпаківський ліцей Дядьковицької сільської ради Рівненського району Рівненської області» поновлено практику проведення судовими експертами Рівненського НДЕКЦ МВС виїзних занять. Цього разу зустріч відбулася з учнями 9-10 класів.

 


Головною метою даного заходу це навчання дітей та підлітків правилам безпечного поводження у разі виявлення небезпечних знахідок.
Звернута увага учнів на небезпечність знайдених в землі бойових припасів. Також роз’яснені  правила поведінки у випадку виявлення зброї, боєприпасів, підозрілих і вибухових пристроїв та як необхідно діяти в даній ситуації. Окремо судовими експертами продемонстровано дітям, як необхідно себе вести у випадку повідомлень про замінування, а також проінформовано про відповідальність до якої притягуються «телефонні жартівники» в разі надання неправдивих повідомлень про замінування або підготовку вибуху.
Окрім цього, дітей ознайомлено з Експертною службою МВС в цілому та професією експерта.
Школярам була надана можливість, відчути себе справжніми експертами: виявляти за допомогою спеціальних порошків сліди рук. Діти залишилися задоволені від зустрічі і виявили бажання відвідати криміналістичний центр.

 


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України