МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Успіх будь-якої роботи - це співпраця і спільні зусилля. Отож в рамках  плідної співпраці між Рівненським НДЕКЦ МВС та Державною установою «Рівненська академія патрульної поліції» судові експерти сектору криміналістичнoго дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують 22 березня завітали до майбутніх поліцейських  та поділилися своїм  професійним досвідом.


Слухачі отримали інформацію про структуру та принципи побудови маркувальних позначень номерів кузова та шасі автомобілів, місця їх нанесення заводом виробником для найбільш поширених марок авто.


Доповіді з цікавими прикладами з експертної практики змінювалися жвавою дискусією. Поліцейські задавали численні запитання, з якими вони можуть зіткнутися в майбутньому в своїй професійній діяльності. Відповіді досвідченого експерта, підкріплені презентаційними матеріалами, були змістовними та вичерпними.


Оскільки зустріч викликала значну зацікавленість серед слухачів сподіваємося, що жоден з них не залишився байдужим та отримав корисну та цікаву інформацію, яка допоможе їм успішно опанувати професію.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України