МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області, аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.
З початку року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС проведено близько 10000 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують.
Протягом березня місяця 2021 року при проведенні досліджень фахівцями виявлені наступні транспортні засоби із зміненими ідентифікаційними позначеннями:
- Mazda 323, 1998 року випуску;
- ВАЗ 21083, 1991 року випуску;
- BMW 520D, 2006 року випуску;
- Ford Focus, 2007 року випуску;
- УАЗ 469Б, 1983 року випуску;
- Subaru Legacy, 2006 року випуску;
- Skoda Fabia, 2003 року випуску.
Загалом у поточному році встановлено 15 фактів змін ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів поза умов заводу-виробника та 1 факт підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжували.
Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу особливо на вторинному ринку.

 Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України