МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

В рамках співпраці між Рівненським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Національним університетом водного господарства та природокористування 12 квітня 2021 року судовими експертами сектору автотехнічних досліджень було проведено науково-практичний семінар з викладачами кафедри автомобілів та автомобільного господарства і студентами 3-4 курсу інституту Національного університету водного господарства та природокористування за темою «Автотехнічна експертиза».
Дисципліна «Правила дорожнього руху» для студентів механічного інституту має не аби-яке значення. А хто може краще пояснити та роз’яснити студентам цю дисципліну, як не експерти-автотехніки? Оскільки експерти у своїй повсякденній роботі оцінюють дії водіїв саме вимогам Правил дорожнього руху України.
В ході проведення семінару експерти розповідали студентам не лише сухі факти написані в книжках, а намагались передати свій фаховий досвід та практичні навички накопичені за роки служби. Було розібрано ряд ситуацій, які виникають на дорозі через недотримання водіями вимог Правил дорожнього руху та їх наслідки.
Не лишились осторонь і викладачі інституту, які задавали експертам запитання та просили роз’яснити різні дорожньо-транспортні ситуації. І це стосується не тільки механізму розвитку ДТП, а й технічного стану транспортних засобів і такого напрямку, як дослідження обставин ДТП за даними відеозаписів.
Що не мало важливо кожен експерт, який проводив семінар із студентами, свого часу теж був студентом і навчався тут за даним напрямком, а сьогодні ділився досвідом на рівні з викладачами.
Проведення спільних науково-практичних заходів експертами сектору автотехнічних досліджень Рівненського НДЕКЦ МВС України зі студентами і викладачами кафедри «Автомобілів та автомобільного господарства» Національного університету водного господарства та природокористування має позитивний вплив на наукову співпрацю та сприятиме подальшому розвитку напрямку «Автотехнічна експертиза».

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України