МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Рівненський НДЕКЦ МВС продовжує співпрацю з Державною установою «Рівненська академія патрульної поліції». 12 квітня відбулась чергова зустріч майбутніх поліцейських з судовими експертами сектору дослідження зброї, балістичного обліку і групи технічного дослідження документів та обліку. Досвідчені судові експерти під час зустрічі розповіли про діяльність Експертної служби, що сприяло глибшому розумінню специфіки роботи та дало можливість зрозуміти з чим вони матимуть справу в подальшому.
Метою проведення лекційних занять для слухачів було ознайомлення з інформацією про об’єкти балістичного походження, правила поводження з ними, слідову інформацію яку вони залишають та основні ознаки підробки документів, зокрема банкнот, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів та інших.    
Оскільки зустріч викликала значну зацікавленість серед слухачів сподіваємося, що жоден з них не залишився байдужим та отримав корисну інформацію. Досвід яким поділилися фахівці обов’язково стане в нагоді майбутнім правоохоронцям.


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України